Три десятиліття партнерства

Дізнатися більше

Футбольний клуб "Ліверпуль" та Карлсберг

Найдовше партнерство в Прем'єр-лізі бере свій початок з 1992 року, коли Карлсберг став офіційним спонсором ФК "Ліверпуль". Відтоді ми йшли пліч-о-пліч, долали разом злети та падіння понад чверть століття.

Знакові моменти нашого партнерства

Манчестер, 1992 рік.

Кращий бомбардир усіх часів? Можливо. Легендарний форвард Іан Раш забиває "Манчестер Юнайтед" на стадіоні "Олд Траффорд" і стає найкращим бомбардиром клубу в історії.

Ліверпуль, 1998 рік.

Стівен Джеррард дебютує проти "Блекберн Роверз" на стадіоні "Енфілд". Решта - історія.

Стамбул, 2005 рік.

Тієї ночі в Стамбулі. "Ліверпуль" вп'яте в історії клубу виграв Лігу Чемпіонів після того, у першому таймі програвав 3-0 Футбольному клубу "Мілан".

Лондон, 2006 рік.

Шоу Стівена Джеррарда… знову. ФК "Ліверпуль" виграв сьомий Кубок Англії в ігрі проти "Вест Хема", забивши пенальті після того, як на останній хвилині Стівен Джеррард зрівняв рахунок.

Gerard FA Cup

Ліверпуль, 2015 рік.

Новим менеджером клубу призначений Юрген Клопп, який описував себе як "звичайний".

Данія, 2017 рік.

Червоний хміль для Коп. Ми святкували наше 25-річчя, зваривши лімітовану серію пива з "червоним хмелем", додавши його до кадрів 25-рі матчів ФК "Ліверпуль" та за підтримки уболівальників.

Red Hops LFC beer

Мадрид, 2019 рік.

ВШОСТЕ! ФК "Ліверпуль" святкує шосту перемогу в Лізі Чемпіонів, перемігши "Тоттенгем Готспур".