Liverpool FC i Carlsberg

Najdugovječnije partnerstvo u Premier ligi datira iz 1992. godine, kada je Carlsberg postao službeni sponzor Liverpool FC-a. Od tada hodamo rame uz rame, kroz uspone i padove više od četvrt stoljeća.

Legendarni trenuci tijekom našeg partnerstva

Manchester, 1992

Najbolji strijelac svih vremena? Vjerojatno. Legendarni napadač Ian Rush zabija protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu i postaje najbolji klupski strijelac ikad.

Ian Rush

Liverpool, 1998.

Steven Gerrard nastupa protiv Blackburn Roversa na Anfieldu. Ostalo je povijest.

Steven Gerard debut at Anfield

Istanbul, 2005.

Liverpool je po peti put u klupskoj povijesti osvojio Ligu prvaka nakon što se vratio s 3-0 na poluvremenu protiv AC Milana.

LFC Champions Leauge win

London, 2006.

Show Stevena Gerrarda...Liverpool FC osvojio je sedmi FA kup na penale protiv West Hama nakon što je Steven Gerrard izjednačio u posljednjoj minuti.

Gerard FA Cup

Liverpool, 2015.

Jürgen Klopp imenovan je novim menadžerom kluba - opisujući sebe kao "normalnog".

Klopp introduction

Denmark, 2017.

Svoju 25-godišnjicu slavimo proizvodnjom ograničenog izdanja piva s "crvenim hmeljom".

Red Hops LFC beer

Madrid, 2019.

Šesti put! Liverpool FC slavi osvajanje šeste Lige Prvaka nakon što je pobijedio Tottenham Hotspur.