Партньорство от три десетилетия

ВИЖ НАДОЛУ

Най-дългогодишното партньорство във Висшата лига датира чак от 1992 г., когато Carlsberg става официалният спонсор на Liverpool F.C. Оттогава, вървим рамо до рамо, през възходите и паденията за повече от четвърт век.

Емблематични моменти по време на нашето партньорство

Манчестър, 1992

Топ голмайстор на всички времена? Може би. Легендарният нападател Иън Ръш бележи срещу Манчестър Юнайтед на Олд Трафорд, ставайки най-великият голмайстор на клуба.

Иън Ръш

Ливърпул, 1998

Стивън Джерард прави дебюта си срещу Блекбърн Роувърс на Анфийлд. Останалото е история.

Стивън Джерард прави дебюта си срещу Блекбърн Роувърс на Анфийлд

Истанбул, 2005

ОНАЗИ вечер в Истанбул. Liverpool F.C. вдига Европейската купа за 5-и път в историята на клуба след като прави невероятен обрат, губейки с 3-0 срещу Милан на полувремето.

LFC Champions Leauge win

Лондон, 2006.

Шоуто на Стивън Джерард… отново. Liverpool F.C. печели седма Купа на футболната асоциация (ФА Къп) след дузпи срещу Уест Хам след изравнителен гол в последната минута на Стивън Джерард.

Gerard FA Cup

Ливърпул, 2015.

Юреген Клоп става новият мениджър на клуба – описва себе си като „нормалният“.

Klopp introduction

Дания, 2017.

Червен хмел за Коп. Празнуваме 25-тата си годишнина като правим лимитирана серия бира с „червен хмел“, който потопихме в кадри от мачове на Liverpool F.C. през последните 25 години и мощният звук от трибуните.

Red Hops LFC beer

Мадрид, 2019.

6 ПЪТИ! Liverpool F.C. празнува спечелването на шеста Европейска купа след победа над Тотнъм Хотспър.